Terasové systémy

Prosluněný den na terase s šálkem kávy, pohodlně usazení na sedačce s knihou v ruce. Terasová prkna RELLAZO pak dotváří estetický venkovní prostor, kde si můžete užít příjemný pocit z chůze naboso.

Ať už máte velkou nebo malou terasu, balkon, zimní zahradu, střešní terasu, nebo si přejte olemovat bazén, to vše Vám můžeme splnit díky těmto terasovým prknům.

Terasový systém RELAZZO

Inovativní terasový systém RELAZZO na bázi WPC je vyráběn z materiálu RAU-WOOD, vyvinutý firmou REHAU. Wood-Polymer-Composite = dřevo + plast – spojeno v jednu hmotu. Materiál z WPC v sobě snoubí kladné vlastnosti samotného dřeva jako přírodního materiálu a kladné vlastnosti polymeru jako syntetického materiálu. Navenek pak působí velmi příjemným a kompaktním vzhledem soustřeďujícím v sobě všechna pozitiva obou zmíněných položek. Dřevo je příjemné na vzhled, na dotyk, snadno se opracovává a neničí životní prostředí. Polymer má při správném a šetrném zpracování dlouhou živostnost a relativně vysokou stálobarevnost, stabilitu, nepotřebuje dodatečné nátěry ani napouštění oleji, snadno se opracovává a ještě snadněji udržuje, nebobtná, nepráchniví, nepraská, odolává škůdcům a povětrnostním vlivům a je plně recyklovatelný. Díky složení 50 % smrkového dřeva a 50 % polypropylenu jsou terasové systémy vyváženým kompositem s ideálními vlastnostmi.

Ekologie a další výhody

Ekologický high-tech materiál použitý pro terasová prkna vyniká svým přirozeným vzhledem dřeva, ale zároveň v sobě snoubí výhody moderních polymerů. Můžete vybírat z několika barevných odstínů v šesti povrchových úpravách a třech šířkách. Nechte popustit uzdu své fantazii při vytváření kreativních řešení nezávisle na velikosti a tvaru prostoru.

Mezi hlavní výhody jistě patří vysoká kvalita materiálu, stálost tvaru, odolnost vůči povětrnostním vlivům, snadná údržba a dlouhá životnost.
Prkna jsou bez třísek a trhlin, což je významnou předností.

Video Terasové systémy