RELAZZO finello & naturo

Můj vkus, moje volba. Tři povrchové úpravy, pět barev.

Dejte volný průběh své kreativitě – s kartáčovaným povrchem RELAZZO finello, s kartáčovaným reliéfním povrchem RELAZZO naturo nebo s kartáčovanou vroubkovanou rubovou stranou RELAZZO riva.

RELAZZO finello & naturo - přirozený design

Pro RELAZZO naturo se rozhodla i porota renomované designerské ceny Red Dot Award. Díky přirozeně působícímu povrchu v optice dřeva, jenž se osvědčil svou trvanlivostí, si společnost Rehau odnesla cenu za produktový design pro rok 2015 v nově zavedené kategorii „Materiály a povrchový vzhled“. Dejte volný průběh své kreativitě. Ať už s kartáčovaným povrchem finello, kartáčovaným reliéfním povrchem naturo, nebo kartáčovanou vroubkovanou rubovou stranou riva.

RELAZZO finello & naturo

Na první pohled Vás u této řady jistě okouzlí dojem opravdového dřeva. Kolekce finello a naturo disponuje třemi variantami textury dřeva a dodávají tak Vašim projektům variabilitu a jedinečný styl. Jistě oceníte hlavní výhody, jako jsou extrémně rychlá pokládka, dále velká nosnost (stabilní komorový systém), prkna bez třísek, po kterých můžete nechat pobíhat své děti bosé. Terasové prkna jsou nejen odolná vůči UV záření, ale také minimálně náročná na údržbu.

Pět atraktivních barev prken ještě více umocňují opticky příjemný pocit ze dřeva. Navíc u obou dvou typů naturo i finello můžete vybírat ze speciální barvy určené pro tato prkna. Díky nízké instalační výšce desek finello a naturo jsou ideální pro renovace a v důsledku patentovaného instalačního systému je instalace 6x rychlejší.

Přednosti terasových profilů RELAZZO finello & naturo

  • náročné povrchy v optice dřeva
  • jedinečný systém pro rychlou pokládku
  • ideální pro renovace a k bazénům díky nízké  konstrukční výšce

Nabízené rozměry

DélkaRozměr
4000 mm169 mm x 23 mm
6000 mm169 mm x 23 mm

Struktury povrchů RELAZZO finello & naturo

FINELLO: Kartáčovaný povrch

FINELLO: Kartáčovaný povrch

NATURO: Kartáčovaný reliéfním povrchem

NATURO: Kartáčovaný reliéfním povrchem

RIVA: Vroubkovaný povrch, kartáčovaný

RIVA: Vroubkovaný povrch, kartáčovaný

Barvy RELAZZO finello & naturo

Pět atraktivních barev Terra, Tasso, Sasso, Fumo a Pino jště více umocňují opticky příjemný pocit ze dřeva – přátelský, teplý a bez vyblednutí. Všechny barvy jsou i k dispozici ve všech třech povrchových úpravách.

Naturo Terra

Naturo Terra

Naturo Pino

Naturo Pino

Naturo Tasso

Naturo Tasso

Naturo Sasso

Naturo Sasso

Naturo Fumo

Naturo Fumo

Soubory ke stažení: