Terasová prkna

Prosluněný den na terase s šálkem kávy, pohodlně usazení na sedačce s knihou v ruce. Terasová prkna pak dotváří estetický venkovní prostor, kde si můžete užít příjemný pocit z chůze naboso.

Ať už máte velkou nebo malou terasu, balkon, zimní zahradu, střešní terasu, nebo si přejte olemovat bazén, to vše Vám můžeme splnit díky těmto terasovým prknům.

Terasové systémy Megawood a Easydeck

Naše nové inovativní terasové systémy na bázi WPC jsou vyráběny z materiálu  GCC (German Compact Composite) byl vyvinut jako dřevopolymer, který nabízí skutečně univerzální využití. Hlavní složku tvoří se 75 % dřevěná vlákna, která se v patentovaném procesu doplňují ekologicky šetrnými aditivy a polymery. Materiál vyráběný v Německu neobsahuje PVC a má mnohostranné využití. Výrobky z GCC zůstávají díky vysoké odolnosti a nízké tepelné roztažnosti neustále ve špičkové formě. Protože je náš materiál založený na dřevě, mění přirozené procesy časem jeho zbarvení a dotykové vlastnosti. Vědomě rezignujeme na chemickou konzervaci a místo toho sázíme na vlastní ochranu přírodního produktu. Za materiál hovoří více než 15 let zkušeností a vývoje – neslibujeme nic, co bychom nemohli dodržet!
Wood-Polymer-Composite = dřevo + plast – spojeno v jednu hmotu. Materiál z WPC v sobě snoubí kladné vlastnosti samotného dřeva jako přírodního materiálu a kladné vlastnosti polymeru jako syntetického materiálu. Navenek pak působí velmi příjemným a kompaktním vzhledem soustřeďujícím v sobě všechna pozitiva obou zmíněných položek. Dřevo je příjemné na vzhled, na dotyk, snadno se opracovává a neničí životní prostředí. Polymer má při správném a šetrném zpracování dlouhou živostnost a relativně vysokou stálobarevnost, stabilitu, nepotřebuje dodatečné nátěry ani napouštění oleji, snadno se opracovává a ještě snadněji udržuje, nebobtná, nepráchniví, nepraská, odolává škůdcům a povětrnostním vlivům a je plně recyklovatelný.

Ekologie a další výhody

Ekologický high-tech materiál použitý pro terasová prkna vyniká svým přirozeným vzhledem dřeva, ale zároveň v sobě snoubí výhody moderních polymerů. Můžete vybírat z několika barevných odstínů v dvanácti povrchových úpravách a pěti šířkách. Nechte popustit uzdu své fantazii při vytváření kreativních řešení nezávisle na velikosti a tvaru prostoru.

Mezi hlavní výhody jistě patří vysoká kvalita materiálu, stálost tvaru, odolnost vůči povětrnostním vlivům, snadná údržba a dlouhá životnost.
Prkna jsou bez třísek a trhlin, což je významnou předností.