Proč kuchyně Burnout

Proč kuchyně Burnout

14 argumentů, 4 sezóny, 1 kuchyně.

Světový německý regionální
Doma v Dolním Sasku. Naše kuchyně jsou vyráběny přímo zde: V kolébce nábytkářského průmyslu. 100% vyrobeno v Německu.

Odolné počasí
365 dní v roce. Naše povrchy jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření díky panelovému materiálu Renolit Gorcell. Pro vás to znamená: po letech používání bude vaše kuchyně stále vypadat jako nyní, v první den.

Kompletní
Nechcete jíst ve stoje? Pak se posaďte na naše lavice, naservírujte si grilované vepřové na naše stoly a buďte si jisti jednou věcí: Vše dokonale ladí. Lavice, stůl, kuchyně, design, funkce.

Výhodný
Vy tomu nevěříte? My ano. Naše kuchyně stojí za svou cenu. Budou vás provázet polovinu vašeho grilovacího života. Minimálně. A stojí méně, než si myslíte. Věřte nám.

Lelké
No, lehké . Lehké jako pírko by bylo přehnané. Naše materiály však nabízejí to nejlepší ze dvou světů: Jsou extrémně odolné. A ano, lehké.

Modulární
Máte rádi změny? Nebo jste přímočarý typ? Nakonfigurujte si kuchyň tak, jak potřebujete a jak ji chcete umístit. Chcete expandovat? Pokračujte. Vše lze rozšiřovat a upravovat. Máte možnost růstu.

Udržitelné
Takový chce dnes být každý. Používáme pouze materiály bez PVC. A stavíme kuchyně, které vydrží desítky let. Minimálně. Tomu říkáme udržitelné.

Praktické
Nápadité a dobře provedené? Soustřeďte se na důležité věci. A potěšte se praktickými detaily, jako je zásuvka na plynovou láhev, integrovaný splachovací odpad, dřez. Žádné kompromisy v detailech.

Robustní
Odborníkům říkáme: Používáme pouze individuálně zhotovené armatury schválené pro venkovní použití. Všem ostatním říkáme: Prudký déšť a navátý sníh nechá chladný i interiér vaší kuchyně.

Rozšiřitelné
Už máte skvělý gril? Gratulujeme. Máte ale dostatek úložného a pracovního prostoru? Naši kuchyni lze snadno umístit vedle vašeho grilu a rozšířit tak váš akční rádius. Můžete si přidávat.

Odpuzující špínu
Grilování bez tuku? Nic takového. Úklid bez problémů? Něco takového existuje. Naše povrchy jsou bezpečné pro potraviny a snadno se čistí – dokonce i pomocí vysokotlakého čističe. A to s vysokou chemickou odolností. Takže tuk může prskat, jak chce.

Rychle dostupné
Vyrábíme až po zadání objednávky. Ale pak to uděláme rychle. S průmyslovými standardy. Vaši kuchyni tak dostanete rychle a předem smontovanou.

Kompatibilní
Přísaháte pouze na určitého výrobce grilů? Svěříte své uzeniny pouze grilu jiného výrobce? Grilujte s kým chcete. Naše kuchyně jsou kompatibilní se všemi výrobci grilů. A navrženy tak, aby gril a nábytek nebyly trvale spojeny. V případě, že přehodnotíte svou lásku k určitému výrobci, máte možnost změny.

Laserový řez
Vodotěsné do každého rohu a okraje. Hrany našeho nábytku jsou něčím velmi zvláštním: laserové hrany REHAU. Pro uživatele to znamená: Není v nich žádné lepidlo a panel a okraj jsou pevně svařeny, vodotěsné a odolné proti UV záření. Odborníci tomu říkají procesně spolehlivá výroba. Obyčejní lidé: Všechno je dobré. Až do posledního rohu.