Burnout kuchyně

Burnout kuchyně

Chcete grilovat? Nechcete se řídit ročním obdobím, nechat se odradit větrem a nepříznivým počasím. Chcete vidět plameny, cítit teplo a vůni grilování. Chcete grilovat venku, ve své outdoorové kuchyni. Která je odolná vůči dešti, větru. Chcete mít kuchyň vždy připravenou k akci. S grilem, s ohněm. Nechcete se o nic starat a můžete spoléhat na odolný materiál, který zaručí, že bude vaše venkovní kuchyň stále skvěle vypadat.

BURNOUT je flexibilní

Už máte gril.
Jste vlastně docela spokojeni s plynovým grilem nebo grilem na dřevěné uhlí, který již máte? Bez obav! Stačí přidat moduly kuchyně BURNOUT k získání úložného prostoru a pracovní plochy. Takhle snadné to je .

Mobilní nebo stacionární
Chcete svoji kuchyň na jednom místě , nebo byste raději mobilní? Jednoduše si objednejte svou kuchyni BURNOUT na výškově nastavitelných kolečkách a pak ji můžete tlačit ke slunci po celý rok. Nebo si ji objednejte s pevnými nožičkami. Ať tak či onak: Vaše kuchyně je stabilní – ať už mobilní, nebo ne.

Barevné provedení

  • KOUŘ - No, jestli to není pravda – kouřová sloní šedá. Nefunguje to jen v zoologické zahradě, ale i v divočině, nebo džungli. A klidně i na vaší zahradě, na vašem balkónu nebo terase.
  • TMAVÝ DUB - Máte rádi věci opravdu přirozené, takže vaše kuchyně BURNOUT by měla vypadat jako les, jako dřevo, jako příroda. Pak je tato barva přesně pro vás. A navíc: váš materiál je mnohem odolnější než skutečné dřevo.
  • DUB - Jste spíše přírodní typ, který objímá stromy, nosí cargo kalhoty a nejraději spí nahoře bez. Tedy bez střechy nad hlavou. Nebo pokud ano, tak s jednou ze skutečného dřeva. Takovou, která je stejně krásně přirozená jako vaše nová kuchyně BURNOUT.
  • VARIANTA LUX - Naši kuchyni BURNOUT si nyní můžete pořídit v nových barvách -černá, bílá a tmavě šedá. Rukojeť a okraje z nerezové oceli jsou potaženy příslušnou barvou a jsou robustní jako vždy.

dub, dub tmavýčerná variantavarianta kouřvarianta LUX

Pracovní deska

Jste spíše drsný typ? Pak je pro vás naše pracovní deska z přírodního kamene to pravé. Tloušťka 20 milimetrů, robustní, odolná, přesto elegantního vzhledu. Další varianta je pracovní deska ze stejného materiálu jako je korpus a dvířka.

Grily

Vyberte si z naší nabídky osvědčených značek grilů.
BROIL KING, NAPOLEON, BIG GREEN EGG, MONOLITH a BEEF EATER

Soubory ke stažení: