Uspořádání kuchyně

Bude to tak jak chcete vy. Naplánujte si kuchyni BURNOUT na balkón, zahradu, do parku. Rohovou, podélnou, kolem vašeho stávajícího grilu nebo s úplně novým designem. Vytvořili jsme moduly, abyste při plánování měli volnou ruku.

Využijte dokonale váš prostor

Naše kuchyně BURNOUT se skládá z několika modulů, které pro vás sestavujeme. Chcete kuchyni BURNOUT ve tvaru L? Žádný problém. Dáváte přednost dlouhému a rovnému tvaru? Perfektní! Možná už máte gril a potřebujete jen více místa na polici, dřez a úložný prostor? Tak jdeme na to! A mimochodem: Díky své nízké hmotnosti jsou naše kuchyně ideální nejen na terasy, ale také na váš balkón.

Klasicky - na dřevěném uhlí
Nechcete grilovat na plynu? Vše, co potřebujete, je tato kuchyně. S úložným prostorem a odpadkovým košem. A žádné kudrlinky.

Přímočaře na plynu
Kompletní program: Gril s bočním hořákem, úložný prostor, odpadkový koš a dřez. Ještě dokonalejší? Nemožné.

Organicky
Vyšší, rychlejší, širší, větší? Můžeme vyhovět. Tady grilujete s plynem. A taky s dřevěným uhlím. A je tu spousta úložného prostoru a místa pro přípravu.

Minimalisticky
Nepotřebujete gril, ale pracovní prostor? Tady ho máte. Úložný prostor, odpadkový koš, dřez – grilování nebylo nikdy lepší.